پخش خودکار ویدئوها در گوگل پلی حتمی شد

0
15602

گوگل قصد دارد از ماه آینده پخش خودکار ویدئو ها را در گوگل پلی آغاز کند. این شرکت معتقد است که این اقدام به کاربران کمک میکند تا راحت تر مطالب را سرچ کنند.

به گزارش تک فاکس ، گوگل قصد دارد تا پخش خودکار ویدئو ها در گوگل پلی را از سر بگیرد. با اینکه تمامی کاربران معتقدند که پخش خودکار این ویدئو ها که شامل ویدئوهای تبلیغاتی نیز میشود، بسیار آزار دهنده است اما باز هم برخی شرکت ها نظیر گوگل از این ویژگی ها استفاده میکنند.

طبق اعلانیه این شرکت این اقدام از ماه آینده آغاز میشود. از طرفی قرار است بخش درآمدزایی آن که توسط توسعه دهندگان اداره میشود غیرفعال شود و این اقدام در جهت رفاه کاربران و جلوگیری سردرگمی آنها انجام میگیرد.

قرار است کلیه برنامه نویسان تا تاریخ ذکر شده ، فیلم های جدید مربوط به برنامه های خود را بارگذاری کنند. و کلیه ویدئوهای معرفی نرم افزار که شامل تبلیغات باشد پخش نخواهد شد.

در حالیکه بسیاری از کاربران از این اقدام ناخشنود هستند اما این شرکت همچنان قرار است این فناوری را در گوگل پلی اجرا کند. امیدواریم این پخش خودکار بصورت بی صدا انجام شود. همچنین حداقل در زمان استفاده از داده های تلفن همراه گزینه ای برای غیرفعال کردن این گزینه تعبیه شده باشد.

برای دیدن دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری و تکنولوژی مراجعه کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید