گوشی جدید اپل تاشو میباشد

0
1531
به نظر می رسد موج جدید توجه به گوشی های با قابلیت تاشدن، شرکت اپل را نیز وارد میدان کرده است. دی ماه سال گذشته خبری مبنی بر ارائه گوشی گلکسی فولد سامسونگ منتشر شد؛ گوشی ای جدید با فناوری پیشرو که به سمت داخل گوشی تا می شود. پس از آن هوآوی نیز خبر از گوشی جدید خود با عنوان هواوی میت ایکس منتشر کرد که البته این گوشی به سمت بیرون تا می شود و گوشی موتورولا BAZR که قرار است گوشی ای باشد با قابلیت تاشدگی به صورت عمودی. در این بین، گوشی اپل با این فناوری جدید، احتمالا آخرین گوشی در بین همتایان خود خواهد بود که به بازار عرضه می شود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تک فاکس، اپل در ژانویه سال ۲۰۱۸ اختراع جدید خود، مربوط به نسل جدید گوشی ها با قابلیت تا شدن را ثبت کرد؛ اما طی مطالعات و بررسی های بیش تر، پرونده جدید دیگری را مدتی بعد مجددا ثبت کرد که خبر از استفاده مواد جدیدی در این نوع گوشی می دهد تا در اثر تاشدن، آسیبی به آن نرسد. البته توجه به این نکته ضروری است که شرکت سامسونگ با مشکلاتی مربوط به گوشی جدید خود مواجه شده است که این می تواند زنگ خطری برای برندهای دیگر باشد که با بررسی های بیش تری پا به عرصه تولید این نوع جدید از محصولات بگذارند.
سامسونگ به تازگی بیانیه ای مربوط به اصلاح گوشی های تاشدنی خود منتشر کرده است که خبر از اصلاح آن و ورودش به بازار در چند ماه دیگر می دهد. هواوی نیز به عنوان دومین برندی که سعی در تولید گسترده محصول جدید خود دارد، دومین مدعی ورود به بازار می باشد؛ اما توجه به این نکته ضروری است که با توجه به مشکلات اخیر این شرکت چینی مربوط به تحریم ها و عدم تامین بسیاری از قطعات اولیه، ممکن است این شرکت در رقابت با همتایان خود شانس زیادی نداشته باشد.
با تمام این مشکلات، اپل مصمم به تولید محصول جدید خود با قابلیت تا شدن به داخل گوشی آیفون می باشد که این برای طرفداران این برند که می خواهند برند محبوبشان در بازار حرفی برای گفتن داشته باشد؛ خبر خوبی است.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید