آمریکا صفحه های اجتماعی محمدجواد ظریف را مسدود خواهد کرد

0
2289

در خبرهای قبل آمده بود که آمریکا وزیر امورخارجه کشورمان محمدجواد ظریف را نیز در لیست تحریم های خود قرار داده است. اکنون در ادامه تحریم ها علیه ایران ، بنظر میرسد آمریکا قصد دارد صفحه های اجتماعی ظریف را نیز مسدود کند.

به گزارش تک فاکس، در خبرهای بین المللی آمده است که آمریکا تنها با تحریم ظریف راضی نخواهد شد. و دولت این کشور طی نامه هایی به شرکت های فیسبوک، توییتر و اینستاگرام از آنها خواست تا صفحه های اجتماعی این شخص را در سایت خود مسدود کنند. این اولین بار نیست که چنین اقدامی انجام گرفته است. چندی پیش صفحات مربوط به برخی از فرماندهان سپاه انجام گرفته بود . واکنون این اتفاق برای وزیر امورخارجه کشورمان در حال شکل گیری است.

عضویت ظریف در صفحه اجتماعی

بخش اعظم مذاکرات در چند سال اخیر توسط محمدجواد ظریف در این گونه صفحات اجتماعی شکل گرفته است. همچنین این شخص از اولین رجال سیاسی کشورمان است که عضویت و فعالیت در این مکان را آغاز کرده است. بعد از ایشان ، اکنون بسیاری از دولتمردان به تبعیت از ایشان ، صحبت هایشان را از طریق توئیتر انجام می دهند.

ایشان سال گذشته در یک کنفرانس دیگر مدیران را به استفاده از توئیتر تشئویق کرده و اعلام کرده بود که از این طریق میتوانیم افکار عمومی در دنیا را از سیاست هایمان آشنا کنیم.

محمدجواد ظریف از سال ۲۰۰۹ عضو توئیتر است و چیزی حدود ۱۲۰۰ هزار دنبال کننده دارد. اون در صفحه کاربری اینستاگرام نیز بیش از ۷۳۰ هزار فالوور دارد. همچنین در فیسبوک به تعداد نزدیک به یک میلیون نفر لایک در اختیار دارد.

تاکنون هیچ عملی بابت مسدود سازی این صفحه های اجتماعی انجام نشده است. و باید دید آیا دولت آمریکا میتواند روسای این شرکت ها را مجاب به این کار کند یا خیر.

برای دیدن دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی و فناوری مراجعه کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید