معرفی دو کیبورد گیمینگ جدید از لاجیتک با ۱۳۵ روز شارژ

0
3190

لاجیتک از دو مدل کیبورد فوق جذاب خود رو نمایی کرده است. این دو کیبورد که از لحاظ ظاهر شبیه به هم هستند میتواند تا ۱۳۵ روز شارژ دهی داشته باشند.

به گزارش تک فاکس،کیبوردهای گیمینگ G815 و G915 شرکت لاجیتک ظاهری مشابه دارند. اما مدل G815 با سیم و مدل G915 از نوع وایرلس است. شرکت لاجیتک این دو مدل را به عنوان باریک ترین و پرقابلیت ترین کیبوردهای خود معرفی کرده است. سیستم نورپردازی استفاده شده در این کیبورد از نوع Light sync و Logitech‘s RGB بوده و جلوه ویژه ای به آنها داده است. رنگ های سیستم روشنایی این دو کیبورد کاملا قابلیت شخصی سازی داشته و امکان استفاده از ۱۶٫۸ میلیون رنگ را به کاربر میدهد.

ادعای شرکت لاجیتک در مورد میزان نگهداری شارژ در این نوع کیبوردها قابل تامل است. لاجیتک گفته است که کیبورد وایرلس G915 با روشن بودن سیستم روشنایی اش تا ۱۲ ساعت شارژ نگه میدارد. اما اگر ویژگی نورپردازی آن خاموش باشد تا ۱۳۵ روز هم میتواند شارژ خود را حفظ کند.

از سوئیچ های کم صدای GL در آن استفاده شده است. نکته جالب این است که با فشردن دکمه ای به نام سوئیچ در این کیبورد مدل استفاده از صفحه کلید تغییر میکند. و به حالت‌های Tactile (مدل حرکت پلکانی) و linear (مدل حرکت خطی و مستقیم) و Clicky (کلیکی) درمی‌آید این موضوع در مدل های قدیمی سری G نیز موجود بود. اما بنظر میرسد سرعت راه اندازی آن افزایش پیدا کرده است. این دو کیبورد G815 با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار و G915 با قیمت ۲۴۹.۹۹ در بازار موجود شده است.

برای دیدن دیگر خبرها به صفحه اخبار تکنولوژی مراجعه کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید