درآمد یک میلیون دلاری فیس آپ در مدت ۱۰ روز

0
2127

طی ۱۰ روز گذشته بسیاری از کاربران اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن فیس آپ تصاویری از ۵۰ سال بعد خود منتشر کردند. به نظر میرسد این کار به یک سرگرمی تبدیل شده است.بسیاری از چهره های مشهور و سیاستمداران و همچنین سلبریتی ها عکس هایی از خود به اشتراک گذاشته اند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

فیس آپ

طبق بررسی های شرکت فوربز درآمد این نرم افزار فیس آپ در طی ۱۰ روز به ۱ میلیون دلار رسیده است. در حالیکه درآمد آن از طریق دانلود کاربران آیفون در سرتا سر جهان تنها ۷۴۶ هزار دلار بوده است.

پاسخ فیس آپ به اتهامات

پس از این اتفاق بسیاری از کارشناسان امنیتی فضای مجازی با ابراز نگرانی این شرکت را به ابزاری برای جاسوسی متهم کرده است. با توجه به تجربه های مشابه نظیر چالش ۱۰ ساله فیسبوک ، بسیاری از کاربران اعلام کردند این اپلیکیشن با این شبه چالش ، اطلاعات کاربران را جاسوسی میکند و بهتر است کاربران به هیچ وجه مشارمت نداشته باشند.

پس این اتفاقات این شرکت اعلام کرده است که این شرکت تمامی عکس های آپلود شده را حداکثر تا ۴۸ ساعت پس از آن حذف میکند. همچنین فیس آپ بیان داشت که تنها عکس های ادیت شده آپلود میشوند. و دیگر عکس ها دخالتی در این موضوع ندارند.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید