تعیین تکلیف مالی ایرانسل و استقلال ، پیش پرداخت ۱۹۸ میلیاردی مستهلک نشده

0
2728

شایعاتی مبنی بر مشکلات مالی مابین باشگاه استقلال و شرکت ایرانسل منتشر شده بود که به تبع آن شرکت ایرانسل بیانیه ای را در این زمینه منتشر کرده است که در زیر میخوانیم.

به گزارش تک فاکس و به نقل از روابط عمومی ایرانسل ، در این بیانیه آمده است : تمامی مراوده های مالی ما بین باشگاه و شرکت ایرانسل کاملا شفاف بوده . و این شرکت تا پایان مرداد مبلغ ۱۹۸ ریال میلیارد بصورت پیش پرداخت به این باشگاه پرداخت کرده است.

این پیش پرداخت ها بصورت دوره ای بوده و آخرین پرداختی آن مربوط به ۲۲ مرداد ماه و به مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال بوده است. که در مجموع ، ۱۹۸ میلیارد ریال از این پیش پرداخت ها از سوی  باشگاه هنوز مستهلک نشده است. این مبالغ از طریق سامانه هواداری ۳۰۳۰ باشگاه استقلال پرداخت میشود تا مشکلات مالی باشگاه برظرف شود.

این شرکت اعلام کرده که مدیران این باشگاهها علیه ایرانسل مصاحبه هایی را انجام داده اند که دریافتی این سامانه را کاهش داده ، با این حال ایرانسل هیچ مراوده مالی غیر شفافی تا کنون نداشته و تمامی این مدارک بصورت دوره ای منتشر و جداگانه برای باشگاه و مقام عالی وزارت ورزش و جوانان ارسال میشود. با این حال این شرکت اعلام کرده است که هر زمان لازم باشد آمادگی کامل برای بررسی مسائل مالی را داراست.

برای دیدن دیگر خبرها به صفحه اخبار فناوری و تکنولوژی مراجعه کنید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید