گوشی های ویژه و ارزان قیمت نوکیا ۴G 220 و نوکیا ۱۰۵ معرفی شدند

0
30678

هر روز گوشی های هوشمند مختلف با ویژگی های منحصر بفرد و خاص معرفی و روانه بازار میشوند. در این میان شرکت نوکیا همانند قبل با معرفی دو گوشی جدید دیگر روند تولید گوشی های ارزان قیمت و ساده خود را ادامه داده است.این دو مدل که امروز توسط این شرکت معرفی شده Nokia 4G 220 و Nokia 105 نام دارند.

گوشی های ارزان قیمت - نوکیا

گوشی های هوشمند با قابلیت های فراوان که روز به روز بر مدل های آن افزوده میشود جای خود را در بازار پیدا کرده اند. اما هنوز هستند کسانی که دنبال گوشی های ساده تر میگردند.این گوشی ها تنها برخی از امکانات گوشی های هوشمند را دارا هستند. این گوشی ها ساده و نسبتا ارزان قیمت به شمار میروند.اطلاعا تبیشتر از دنیای گوشی های هوشمند را در تک فاکس بخوانید.

گوشی های جدید نوکیا توسط HDM معرفی شده اند. در زیر به برخی از ویژگی های این گوشی ها میپردازیم:

Nokia 4G 220

این گوشی در سال ۲۰۱۴ توسط نوکیا برای اولین بار به بازار آمد. در واقع Nokia 4G 220 نسخه جدید آن محسوب میشود. در نسخه جدید اینترنت ۴G برای دسترسی به شبکه های اجتماعی و اخبار اضافه شده است. همچنین بازی های آن با ۱۶ میلیون رنگ بازسازی شده اند.بازی معروف مار نیز روی این گوشی نصب است. اما دو بازی دیگر یعنی Ninja UP و Block chin را بعد از یکماه استفاده رایگان،خریداری کنید.

این گوشی از دو سیم کارت پشتیبانی میکند که یکی از آنها مینی و دیگری نانو است.جنس بدنه از نوع پلی کربنات ساخته شده و یک دوربین بهمراه Flash LED در پشت آن قرار دارد. از طریق این گوشی میتوانید به رادیو FM دسترسی پیدا کنید. باتری آن با ظرفیت ۱۲۰۰ میلی آمپر در حالت آماده باش برای ۲۷ روز و در زمان مکالمه با یک بار شارژ کامل تا ۶ ساعت جوابگو است. قیمت این گوشی ۴۳ دلار است و در رده گوشی ارزان قیمت به شمار میرود. این گوشی با رنگ های مشکی و سبز روشن تولید شده است.

گوشی های ارزان قیمت - نوکیا

Nokia 105

این گوشی کاملا شبیه نسخه ۱۰۵ سال ۲۰۱۷ است. از لحاظ طراحی و جنس بدنه کاملا شبیه به مدل قبلی است. و دوربین هم به آن اضافه نشده است. اما نسخه جدید در خود قابلیت هایی را جا داده است .بطوریکه میتوان در آن ۲۰۰۰ اطلاعات تماس و ۵۰۰ پیامک ذخیره کرد. یک چراغ LED در آن تعبیه شده که با دوبار کلیک کردن روشن میشود. این گوشی همچنین از دو سیمکارت به صورت همزمان پشتیبانی میکند.یک باتری ۸۰۰ میلی آمپر که قابل جداشدن است و یک پورت میکرو USB و یک جک صوتی ۳٫۵ میلیمتری هم دارد. قابلیت استفاده از رادیو را نیز داراست. قیمت این گوشی ۱۴ دلار و یک گوشی ارزان قیمت است و در رنگ های آبی، مشکی و صورتی موجود است.

این گوشی ها برای کشورهای اروپایی ساخته شده اند. گوشی Nokia 4G 220 تنها با شبکه های ۴G اروپا سازگاری دارد.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید