voice search جای خود را به گوگل اسیستنت می دهد

0
1810

امروزه استفاده از فرمان صوتی کاربردی در جستجوی وب ایفا نمیکند. بدین ترتیب نیاز به آن و استفاده از این اپلیکیشن به صفر رسیده است. با توجه به این موضوع و بررسی های انجام شده ، گوگل تصمیم گرفته است تا نقش های Voice Search را بر عهده دستیار هوشمند خود منتقل کند. بدین ترتیب دستیار هوشمند گوگل اسیستنت جایگزین Voice Search خواهد شد. و تمامی وظایف آنرا بر عهده خواهد گرفت.

فرمان صوتی voice search

فرمان صوتی امکان جستجو در اینترنت را از طریق صوت امکان پذیر کرده بود. این تکنولوژی بسیار زودتر از دستیارهای صوتی هوشمند وارد بازار شده بود. پس از آن دستیاران صوتی و تایپ از طریق کیبورد جای آن را گرفت. بعد از تصمیم گوگل، پلتفرم Voice Search تغییرات زیادی را شاهد نبوده است و هنوز با همان محیط قبلی قابل مشاهده است.

از این رو گوگل آیکون Voice Search را به گوگل اسیستنت تغییر داده است.البته این تغییر هنور به صورت همگانی رو نمایی نشده است.و همه نمیتوانند این تغییر را ببینند. زیرا این تغییرات به تازگی انجام گرفته و فقط در برخی از دیوایس ها قابل مشاهده است.

چگونه این تغییرات را ببینید

برای اینکه بتوانید این تغییرات را ببینید باید نسخه ۱۰٫۲۴ پایدار و یا نسخه ۱۰٫۲۸ سری بتای برنامه گوگل را نصب کنید. در این نسخه ها شما خواهید توانست تغییرات اعمال شده را در ساختار گوگل ببینید.

گوگل قصد دارد از این تغییرات در آپدیت همگانی و تحت سرور خود در آینده رونمایی کند. هنوز تاریخ دقیق این تغییرات اعلام نشده است. اما به زودی انجام میگیرد. به نظر میرسد  بعد از انجام این تغییرات، قرار است مشابه آن را در پلت فرم اندروید نیز انجام دهد. البته این تغییرات با فاصله زمانی نزدیک به هم انجام خواهد شد.منتظر خبرهای بعدی ما در حوزه فناوری و تکنولوژی از سایت تک فاکس باشید.

پاسخ دادن

دیدگاه خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید